Regulamin


Definicje:

Administrator – Osoba odpowiedzialna za zarządzanie stroną https://filmy24h.pl

Serwis – Witryna internetowa https://filmy24h.pl

Użytkownik – Osoba korzystająca z Serwisu

 1. https://filmy24h.pl to strona, która zapewnia informacje na temat różnych filmów i seriali dostępnych online. Serwis nie jest powiązany z żadną konkretną wyszukiwarką filmów online ani nie pobiera żadnych opłat bezpośrednio od użytkowników.
 2. Rejestracja na stronie https://filmy24h.pl jest darmowa. Serwis nie pobiera żadnych opłat za korzystanie z wyszukiwarek filmów.
 3. Serwis https://filmy24h.pl nie jest powiązany ani nie jest partnerem żadnej konkretniej wyszukiwarki filmów online. Serwis świadczy wyłącznie usługi informacyjne i nie pobiera żadnych płatności od użytkowników.
 4. Informacje prezentowane na stronie https://filmy24h.pl mają charakter informacyjny, a nie reklamowy. Użytkownik powinien zapoznać się z ofertą konkretnych platform streamingowych przed dokonaniem płatności. Przysługujące prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość może być ograniczone przez charakter niektórych produktów.
 5. Serwis https://filmy24h.pl udostępnia linki do platform streamingowych takich jak Netflix, Amazon Prime Video, HBO GO i inne, gdzie można znaleźć filmy i seriale do obejrzenia online. Informacje o dostępności filmów na poszczególnych platformach mogą być zmienne.
 6. Obecność informacji o filmie na stronie https://filmy24h.pl nie gwarantuje jego dostępności na reklamowanych platformach. Użytkownik przed dokonaniem płatności powinien sprawdzić dostępność filmu w bazie danych konkretnej platformy streamingowej. Serwis https://filmy24h.pl nie gwarantuje aktualności informacji na ten temat.
 7. Strona https://filmy24h.pl nie udostępnia materiałów wideo ani linków do takich materiałów.
 8. Liczba dostępnych filmów i seriali na platformach streamingowych może ulegać zmianie. Informacje o filmach prezentowane na stronie https://filmy24h.pl nie gwarantują ich dostępności do oglądania online na żadnej platformie VOD. Baza filmów na stronie https://filmy24h.pl nie jest weryfikowana pod kątem aktualnej dostępności.
 9. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści reklam i komentarzy wyświetlanych na stronie. Użytkownik powinien samodzielnie zweryfikować autentyczność tych treści.
 10. Administrator nie gwarantuje nieprzerwanego i niezakłóconego dostępu do strony https://filmy24h.pl. Może wystąpić problemy techniczne, na które Administrator nie ma wpływu.
 11. Strona https://filmy24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy wynikające z problemów z połączeniem internetowym lub używanym urządzeniem przez Użytkownika.
 12. Baza filmów i seriali (wraz z grafikami i innymi materiałami) oparta jest na licencji serwisu The Movie Database.
×
Kolejny użytkownik