What's happening?

Boogeyman Cały film online • Gdzie Obejrzeć? • Wyszukaj film • Lektor PL

Boogeyman

Boogeyman

01/ 06/ 2023USA98 Min.PG-13
Twoja Ocena: 0
9 1 Głos

Opis

Informacje o całym filmie The Boogeyman

„Boogeyman” z 2023 roku to amerykański film o nadprzyrodzonym horrorze, który przyciąga widzów swoją ekscytującą i mrożącą krew w żyłach fabułą. Film, oparty na krótkim opowiadaniu Stephena Kinga z 1973 roku, został wyreżyserowany przez Roba Savage’a, a scenariusz napisali Scott Beck, Bryan Woods i Mark Heyman. W głównych rolach występują Sophie Thatcher, Chris Messina, Vivien Lyra Blair i David Dastmalchian.

Szczegóły filmu The Boogeyman

Fabuła filmu skupia się na rodzinie Harperów – dwóch siostrach, Sadie i Sawyer, oraz ich ojcu terapeucie, Willu, którzy próbują poradzić sobie z niedawną śmiercią matki rodziny. Wkrótce po jej śmierci, do rodziny dochodzi tajemniczy mężczyzna, Lester Billings, który twierdzi, że jego dzieci zostały zabite przez tajemniczą istotę, a teraz on sam jest celem tego stworzenia. Gdy Lester niespodziewanie umiera, rodzina Harperów zaczyna doświadczać serii niepokojących zjawisk, które wydają się być związane z Boogeymanem, potworem, który terroryzuje ich dom.

Mimo że recenzje „Boogeyman” były mieszane, film zebrał 27 milionów dolarów na całym świecie. Wielu widzów ceniło sobie film za jego unikalne podejście do gatunku horroru, wprowadzając elementy nadprzyrodzone w sposób zarówno przerażający, jak i emocjonalnie angażujący.

Czy musisz obejrzeć The Boogeyman Online?

Dlaczego warto obejrzeć „Boogeyman” z 2023 roku? Powodów jest kilka. Po pierwsze, jest to fascynująca adaptacja jednego z krótkich opowiadań Stephena Kinga, co samo w sobie jest wystarczającym powodem dla wielu fanów horroru. Po drugie, film skłania do zastanowienia się nad tym, jak strach i trauma mogą wpływać na nasze życie. Po trzecie, „Boogeyman” oferuje ekscytującą i napiętą fabułę, która utrzymuje widzów w napięciu od początku do końca.

The Boogeyman Online Cały Film

Znajdź i obejrzyj The Boogeyman cda Online

Boogeyman
Original title The Boogeyman

Director

Rob Savage
Director

Obsada

Udostępnień0

Mogą Ci się spodobać

Pukając do drzwi
Puchatek: Krew i miód
Mów do mnie!
Huesera
Asteroid City
Spider-Man: Poprzez Multiwersum
Seks, sieć i kasa: Historia Pornhuba
Uciekające królowe
Szybcy i wściekli 10
Bez urazy
Zjawiska
Konsekracja
×
Kolejny użytkownik